چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » بیمارستان پیش ساخته » بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته

بیمارستان پیش ساخته انواع مدل های بیمارستان پیش ساخته را با بهترین کیفیت از ما بخواهید. نمونه های مختلف بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی پیش ساخته به گونه ای طراحی شده اند تا در آب و هوای بسیار گرم و خشک کارائی مناسبی داشته باشند. این امر به علت استفاده از عایق پلی یورتان و پلی استایرن در دیواره های این نوع از بیمارستان پیش ساخته بوده که بهترین مواد در دنیا جهت ایزوله نمودن محسوب می شوند. از ویژگی های بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی پیش ساخته می توان به این موارد اشاره داشت: سرعت بالا در نصب و…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

بیمارستان پیش ساخته

انواع مدل های بیمارستان پیش ساخته را با بهترین کیفیت از ما بخواهید. نمونه های مختلف بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی پیش ساخته به گونه ای طراحی شده اند تا در آب و هوای بسیار گرم و خشک کارائی مناسبی داشته باشند. این امر به علت استفاده از عایق پلی یورتان و پلی استایرن در دیواره های این نوع از بیمارستان پیش ساخته بوده که بهترین مواد در دنیا جهت ایزوله نمودن محسوب می شوند.

از ویژگی های بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی پیش ساخته می توان به این موارد اشاره داشت:

سرعت بالا در نصب و بهره برداری – قابل انتقال جاده ای ، ریلی ، هوایی و دریایی – خود کفایی و تأمین نیازمندی های فنی و تأسیسات – انعطاف پذیری در چیدمان و توسعه بخش های پزشکی – توانمندی فعالیت در مناطق با آلودگی‌ های شیمیایی و بیولوژیک – امکان بهره ‌برداری در شرایط فیزیکی و آب و هوایی مختلف

مدل های مختلف درمانگاه و بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی پیش ساخته جهت اجرا در فضاهای بسیار بزرگ در محل های صعب العبور و مکان هایی که امکان تردد تریلی وجود ندارد و همچنین در مناطق مرتفع قابل نصب می باشد. در عین حال با توجه به مشکلات نصب بیمارستان پیش ساخته در بعضی مکان ها هزینه نصب این بیمارستان ها به مراتب پایین می باشد.

 

کلیه مدل های بیمارستان پیش ساخته گروه صنعتی پیش ساخته با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا می باشد.

قبل از هر گونه اقدام برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه صنعتی تهران پیش ساخته حاصل فرمایید.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>