چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس آماده تحویل » فروش خانه زوج جوان تمام بتنی

فروش خانه زوج جوان تمام بتنی

فروش خانه زوج جوان تمام بتنی خانه زوج جوان تمام بتنی ، از محصولات تمام بتنی و شاخص گروه پیش ساخته می باشد ، خانه زوج جوان تمام بتنی هدیه ای ارزشمند به زوج جوان جهت سکونت در یک خانه ویلایی تمام لوکس و شیک می باشد . به دلیل سخت خانه زوج جوان تمام بتنی از بتن ، این نوع خانه از مقاوت بسیار بالایی برخوردار است . همچنین به دلیل تنوع محیط داخلی خانه زوج جوان تمام بتنی ، قابلیت شخصی پذیری توسط زوج محترم به سلیقه خود را…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
خانه زوج جوان تمام بتنی

خانه زوج جوان تمام بتنی

فروش خانه زوج جوان تمام بتنی

خانه زوج جوان تمام بتنی ، از محصولات تمام بتنی و شاخص گروه پیش ساخته می باشد ، خانه زوج جوان تمام بتنی هدیه ای ارزشمند به زوج جوان جهت سکونت در یک خانه ویلایی تمام لوکس و شیک می باشد . به دلیل سخت خانه زوج جوان تمام بتنی از بتن ، این نوع خانه از مقاوت بسیار بالایی برخوردار است . همچنین به دلیل تنوع محیط داخلی خانه زوج جوان تمام بتنی ، قابلیت شخصی پذیری توسط زوج محترم به سلیقه خود را دارا می باشد . جهت خدمت ارزنده به زوج های جوان گروه پیش ساخته این مصحول را در کمتر از یک روز تحویل زوج جوان می دهد .

شرایط فروش خانه زوج جوان تمام بتنی به شرح ذیل می باشد :

خانه زوج جوان یکی از آخرین محصولات تمام بتنی تهران کانکس و دارای طرح و ابعاد مناسب برای اقامت زوج های جوان و خانواده های کم جمعیت می‌باشد. ابعاد کانکس تمام بتنی زوج جوان ۶ متر در ۳ متر به صورت دوبلکس می‌باشد. کانکس زوج جوان دارای تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز می‌باشد و همچنین در صورت سفارش با تراس سرتاسری به خریدار ارائه می‌گردد. تمامی قسمتهای بدنه کانکس زوج جوان از بتن سبک مقاوم شده توسط شبکه فولادی ساخته شده است. کانکس تمام بتنی زوج جوان به صورت نیمه آماده (سفت کاری) و یا کلید تحویل موجود است.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کاکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>