چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس آماده تحویل » فروش کانکس نگهبانی بتنی

فروش کانکس نگهبانی بتنی

فروش کانکس نگهبانی بتنی کانکس نگهبانی بتنی ، جهت استفاده نگهبانان در انواع مناطق باز ، اداری ، مسکونی و هرجایی که نیاز به کانکس نگهبانی بتنی باشد قابل استفاده است ، کانکس نگهبانی بتنی با محیط داخلی ایده آل جهت نگهبانی و محیط خارجی بسیار محکم از جنس بتن می باشد . در راستای تحقق اهداف پیش ساخته ، کانکس نگهبانی بتنی به صورت یک روزه تحویل مشتری خواهد شد . شرایط واگذاری و فروش کانکس نگهبانی بتنی به شرع ذیل می باشد : کانکس نگهبانی تمام بتنی با طرح سرباز ایران…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس نگهبانی بتنی

کانکس نگهبانی بتنی

فروش کانکس نگهبانی بتنی

کانکس نگهبانی بتنی ، جهت استفاده نگهبانان در انواع مناطق باز ، اداری ، مسکونی و هرجایی که نیاز به کانکس نگهبانی بتنی باشد قابل استفاده است ، کانکس نگهبانی بتنی با محیط داخلی ایده آل جهت نگهبانی و محیط خارجی بسیار محکم از جنس بتن می باشد . در راستای تحقق اهداف پیش ساخته ، کانکس نگهبانی بتنی به صورت یک روزه تحویل مشتری خواهد شد .

شرایط واگذاری و فروش کانکس نگهبانی بتنی به شرع ذیل می باشد :

کانکس نگهبانی تمام بتنی با طرح سرباز ایران باستان بصورت آماده تحویل موجود است. مقاومت بالای بدنه های تمام بتنی کانکس بتنی ویژگی منحصر بفرد این کانکس است. کف بتنی و مقاوم شده توسط فولاد در هم تنیده مقاوم ترین کف را برای کانکس بتنی فراهم نموده است. یکپارچگی تمامی بدنه‌های کانکس بتنی و احساس طبیعی بودن فضا به دلیل استفاده از متریال طبیعی برای ساخت کانکس بتنی تجربه ای متفاوت از کانکس بتنی به خریدار ارائه می‌کند.

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>