پنج شنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس با سقف شیب دار » کانکس با سقف شیب دار

کانکس با سقف شیب دار

کانکس با سقف شیب دار

کانکس با سقف شیب دار

کانکس با سقف شیب دار

کانکس با سقف شیب دار یکی از زیباترین کانکس هایی است که می توان آن را جهت موارد مختلف مورد استفاده قرار داد. گروه صنعتی پیش ساخته در زمینه تولید انبوه کانکس و اتاقک پیش ساخته در کلیه استان ها ، آمادگی خود را در زمینه ساخت انواع کانکس با سقف شیب دار قوس دار و یا هلالی را با کمترین هزینه نصب ، اعلام می دارد. کیفیت بالا و تنوع جهت کاربریهای گوناگون امکان و تولید در ابعاد مختلف با کاربری های متنوع از ویژگیهای کانکس با سقف شیب دار گروه صنعتی پیش ساخته می باشد.

چرا کانکس با سقف شیب دار خود را از گروه صنعتی پیش ساخته تهیه کنید؟

به دلیل اینکه این نوع کانکس این شرکت با قابلیت مونتاژ و دمونتاژ در مدت زمان کوتاه بوده و همچنین عایق صوت و حرارت با قابلیت نصب سیستم گرمایش و سرمایش از کف می باشد. ضمنا کانکس با سقف شیب دار گروه صنعتی پیش ساخته کاملا مقاوم در برابر عوارض طبیعی (طوفان،زلزله،خوردگی،…) می باشد.

تا کنون پروژه های مختلفی از نوع کانکس با سقف شیب دار با کیفیت بالا و ظاهر زیبا از طرف گروه صنعتی پیش ساخته در سطح کشور انجام شده است.

کلیه مدل های کانکس با سقف شیب دار گروه صنعتی پیش ساخته با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی قابلیت های ضد رطوبتی ، ضد خورندگی ، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا می باشد.

 

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>