چهارشنبه , ۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس پیش ساخته » کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه انواع کانکس دو اتاقه و چند اتاقه گروه صنعتی پیش ساخته با کاربرد اداری , دانشگاهی و دارای آبدارخانه و سرویس بهداشتی با درب ورودی از بیرون آماده عرضه می باشد. نوع کار برای انواع کانکس دو اتاقه با توجه به نیاز مشتری می تواند در طرح های زیر اجرا شود : کانکس اداری چند اتاقه با راهرو , دارای آبدارخانه و دارای سرویس بهداشتی با درب ورودی از بیرون کانکس اداری دو اتاقه لوکس با سرویس آبدارخانه کانکس اداری دو اتاقه با سرویس بهداشتی درب مجزا از بیرون و…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0

کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه

انواع کانکس دو اتاقه و چند اتاقه گروه صنعتی پیش ساخته با کاربرد اداری , دانشگاهی و دارای آبدارخانه و سرویس بهداشتی با درب ورودی از بیرون آماده عرضه می باشد. نوع کار برای انواع کانکس دو اتاقه با توجه به نیاز مشتری می تواند در طرح های زیر اجرا شود :

  1. کانکس اداری چند اتاقه با راهرو , دارای آبدارخانه و دارای سرویس بهداشتی با درب ورودی از بیرون
  2. کانکس اداری دو اتاقه لوکس با سرویس آبدارخانه
  3. کانکس اداری دو اتاقه با سرویس بهداشتی درب مجزا از بیرون

و . . .

کانکس دواتاقه ساده ویا کانکس با آبدارخانه شرکت پیش ساخته جهت استفاده در محیط های گوناگون درون شهری , بیرون شهری , جاده ها , شرکت های ساختمانی و مهندسی  ,مجریان و پیمانکاران جاده ای , پیمانکاران صنعت نفت , گاز و پتروشیمی  ,سازمان های دولتی , جنگلبانی ها , سپاه , نیروی انتظامی و ارتش , سازمان های دولتی , تجهیز کارگاه , شهرداری های محترم , سازمان های حمل و نقل و راهداری , مهندسین مشاور , احداث نیروگاه ها و پست های انتقال نیرو , دانشگاه ها و مراکز آموزشی , ستاد حوادث غیر مترقبه و مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه , اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی , آب و فاضلاب, برق منطقه ای استان ها ,مرزبانی ها , وزارتخانه ها , سفارتخانه ها , مدارس کشور و استقرار نگهبانان در شهرک های مسکونی و صنعتی به صورت مجزا و یا نصب در داخل کانکس می باشد.

قبل از هر گونه اقدام برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان گروه صنعتی پیش ساخته تماس حاصل فرمایید.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس دو اتاقه

 

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>