یکشنبه , ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس مدرسه » کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه بدون شک امروزه در دنیا کانکس که یک سازه پیش ساخته می باشد به علت سرعت در ساخت,استفاده از سازه های سبک و قیمت مناسب توانسته است جایگاه مناسبی در میان سازمانها ,شرکتها و عموم مردم داشته باشد. در تمام دنیا ,کشورهای آسیایی, آفریقایی و خصوصا کشورها ی اروپایی کانکس و ساختمانهای پیش ساخته ازجایگاه ویژهای برخوردار بوده و در اکثر مناطق مشتریان خوبی دارد. کانکسها وزن بسیار مناسبی داشته و سرعت در ساخت آن قابل توجه میباشد. کانکس در هر مکانی , بخصوص مکانهای صعب العبور به راحتی قابل نصب و…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

کانکس مدرسه

بدون شک امروزه در دنیا کانکس که یک سازه پیش ساخته می باشد به علت سرعت در ساخت,استفاده از سازه های سبک و قیمت مناسب توانسته است جایگاه مناسبی در میان سازمانها ,شرکتها و عموم مردم داشته باشد.

در تمام دنیا ,کشورهای آسیایی, آفریقایی و خصوصا کشورها

ی اروپایی کانکس و ساختمانهای پیش ساخته ازجایگاه ویژهای برخوردار بوده و در اکثر مناطق مشتریان خوبی دارد.

کانکسها وزن بسیار مناسبی داشته و سرعت در ساخت آن قابل توجه میباشد.

کانکس در هر مکانی , بخصوص مکانهای صعب العبور به راحتی قابل نصب و استفاده میباشد. کلیه شرکتهای خصوصی, شرکتهای دولتی, سازمانها و ارگانها, پیمانکاران راه و ساختمان, پیمانکاران نفت, گاز و پتروشیمی, شهرداریهای محترم, راهنمایی, رانندگی, نیروی انتظامی, ارتش و سپاه, کلیه نیروهای مسلح, استانداریها, آموزش و پرورش کشور, فرمانداریها, نوسازی مدارس, هلال احمر, اورژانس و بیمارستانها, اداره مخابرات, کارگاهها, پروژه ها, راهداری, کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی میتوانند از کانکس گروه صنعتی پیش ساخته در هر مکان و با هرنوع شرایط آب و هوایی استفاده نمایند.

کانکس مدرسه طبق سفارش و بصورت کانکس سالنی و یا کانکس مدرسه چند اتاقه, با آبدارخانه و سرویس بهداشتی و یا بدون امکانات در کارگاه شرکت کانکس پیش ساخته که یکی از بزرگترین شرکتهای کانکس سازی می باشد تولید میگردد.

انواع کانکس شرکت کانکس پیش ساخته, عبارت است از:

کانکس پیش ساخته ,کانکس مسکونی, کانکس ویلایی, کانکس دوطبقه, کانکس دوقلو, کانکس ساندویچ پانل, کاراوان ,کانکس پیش ساخته, کانکس نگهبانی و کانکس سرویس بهداشتی , کانکس کامپوزیت ,کانکس پیش ساخته اجرا در محل و  ….

از دیگر مشخصات کانکس مدرسه می توان به مقاوم بودن در برابر زلزله و نصب سریع و حمل و نقل آسان و قابلیت جابجایی و نصب مجدد وجلوگیری از به هدر رفتن حرارت و برودت در تغییرات جوی و قابلیت اجرا در اقلیمهای مختلف و مناطق صعب العبور و عایق صوتی و حرارتی و مقاومت مکانیکی بالا و دارای توجیه اقتصادی در برابر مصالح سنتی اشاره کرد.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس مدرسه

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>