پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس نگهبانی » کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی این نوع کانکس ها همانطور که از نام آنها مشخص است جهت امور نظارتی و نگهبانی استفاده می شوند و برای هرکدام استانداردهای خاصی وجود دارد. به طور مثال نوع ساخت یک کیوسک نگهبانی که جهت راهبند پارکینگ ساخته می شود با کیوسک نگهبانی که برای برجهای مراقبت از محوطه ها ساخته می شود فرق دارند و باید هرکدام به مشخصات فنی مجهز باشند ، مثلاً کیوسک راهبند باید درب آن در ضلعی قرار بگیرد که مانع عبور اتومبیل ها نباشد و یا هر دو پنجره کناری این کیوسک ها باید از…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

کانکس نگهبانی

این نوع کانکس ها همانطور که از نام آنها مشخص است جهت امور نظارتی و نگهبانی استفاده می شوند و برای هرکدام استانداردهای خاصی وجود دارد.

به طور مثال نوع ساخت یک کیوسک نگهبانی که جهت راهبند پارکینگ ساخته می شود با کیوسک نگهبانی که برای برجهای مراقبت از محوطه ها ساخته می شود فرق دارند و باید هرکدام به مشخصات فنی مجهز باشند ، مثلاً کیوسک راهبند باید درب آن در ضلعی قرار بگیرد که مانع عبور اتومبیل ها نباشد و یا هر دو پنجره کناری این کیوسک ها باید از OKB  کمتری نصب به دیگر مدل ها برخوردار باشد و یا کیوسک های که در برج های مراقبت استفاده می شود ، باید از ابعاد کوچکی برخوردار باشد تا فضای کافی برای استراحت نگهبان نداشته باشد و یا باید از هر چهار طرف دارای پنجره های شیشه خور باشند که نگهبان بتواند تمام اطراف را ملاحظه نماید و نیز نباید از شیشه های رفلکس برخوردار باشند چون باید درون کیوسک دیده شود .

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس نگهبانی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>