یکشنبه , ۶ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس ویلایی » کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی کانکس ویلایی در واقع یک گذینه سریع ، ارزان ، آسان و متفاوت جهت اسکان می باشد. کانکس ویلایی یا مسکونی هم برای اسکان موقت و هم برای اسکان دائم مورد استفاده قرار گرفته و یک ویلای امن و زیبا برای ییلاق می باشد یا در حوادث غیر مترقبه مانند زلزله یا سیل به عنوان واحدهای مسکونی جهت اسکان زلزله زدگان استفاده میشود و در حقیقت اولین  و سریع ترین گذینه جهت اسکان زلزله زدگان انواع مخلف کانکس ویلایی و مسکونی می باشد.   برتری های کانکس ویلایی یا مسکونی نسبت به…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کانکس ویلایی در واقع یک گذینه سریع ، ارزان ، آسان و متفاوت جهت اسکان می باشد. کانکس ویلایی یا مسکونی هم برای اسکان موقت و هم برای اسکان دائم مورد استفاده قرار گرفته و یک ویلای امن و زیبا برای ییلاق می باشد یا در حوادث غیر مترقبه مانند زلزله یا سیل به عنوان واحدهای مسکونی جهت اسکان زلزله زدگان استفاده میشود و در حقیقت اولین  و سریع ترین گذینه جهت اسکان زلزله زدگان انواع مخلف کانکس ویلایی و مسکونی می باشد.

 

برتری های کانکس ویلایی یا مسکونی نسبت به ویلاهای ساخته شده با مصالح ساختمانی چیست ؟

اولا کانکس ویلایی سریعتر آماده می شود.

ثانیا کانکس مسکونی یا ویلایی از لحاظ قیمت بسیار به صرفه تر از ویلاهای ساخته شده با مصالح ساختمانی می باشند.

ثالثا هنگام زلزله امنیت بیشتری نسبت به ویلای ساخته شده با مصالح ساختمانی را دارند.

از همه مهم تر قابلیت حمل و جابجایی را دارند.

ضمن اینکه کانکس ویلایی می تواند در برابر حرارت و سرما دارای عایق بسیار خوبی باشد.

از لحاظ رنگ بندی نیز می توان دقیقا طبق سلیقه مشتری آن را رنگ بندی کرد و یا حتی می توان متناسب با محیط اطراف آن را رنگ کرد ؛ ودرجهت زیبایی بیشتر کانکس ویلایی می توان از سقف طرح سفال استفاده کرد که شما را کاملا به یک ویلای شیک و زیبا نزدیک می کند.

گروه صنعتی پیش ساخته جهت کسب اطمینان و رضایت مشتری با توجه به توانایی خود در ساخت کانکس ویلایی با در نظر گرفتن مواد مصرفی درجه یک در تولید کانکس ویلایی و همچنین انواع دیگر کانکس ، اقدام به ارائه ضمانت نامه های طولانی مدت و نیز خدمات پس از فروش طولانی مدت می نماید.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس ویلایی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>