پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس پلیس » کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس کانکس پلیس ، کانکس هلال احمر ، کانکس انتقال خون و کانکس امداد و نجات ، کانکس هایی هستند که در شرایط بحرانی مانند زلزله ، سیل و حوادث غیر مترقبه در مکان هایی مستقر میشوند که بتوانند به راحتی به عموم مردم آسیب دیده امداد رسانی کرده و در زمانی که بیمارستان ها یا مراکز امداد به دلیل آسیب های وارده نتوانستند به مردم زخمی و زلزله زده خدماتی ارائه دهند ، افرادی که در این کانکس ها مشغول به کار می شوند نقش امداد رسانی را ایفا می کنند. در…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس

کانکس پلیس ، کانکس هلال احمر ، کانکس انتقال خون و کانکس امداد و نجات ، کانکس هایی هستند که در شرایط بحرانی مانند زلزله ، سیل و حوادث غیر مترقبه در مکان هایی مستقر میشوند که بتوانند به راحتی به عموم مردم آسیب دیده امداد رسانی کرده و در زمانی که بیمارستان ها یا مراکز امداد به دلیل آسیب های وارده نتوانستند به مردم زخمی و زلزله زده خدماتی ارائه دهند ، افرادی که در این کانکس ها مشغول به کار می شوند نقش امداد رسانی را ایفا می کنند. در این میان نوع دیگری از کانکس معرفی خواهد  شد که به کانکس انتقال خون معروف است ، در این نوع کانکس پرستاران با تجهیزات کامل مستقر شده و با آزمایشات و گرفتن خون از کسانی که مایل به اهداء خون می باشند عمل انتقال خون را انجام می دهند.

در مورد کانکس پلیس ، با توجه به آشنایی شما با این نوع کانکس و وجود آنها در سطح شهر ، می توان اینگونه بیان کرد که این کانکس ها مکانی برای استقرار و استراحت پرسنل محترم نیروی انتظامی و سربازان می باشد و به گونه ای طراحی شده اند که داخل آن یک میز اداری قرار داده و به امور رسیدگی می کنند.

وجود کانکس پلیس در سطح شهر به امنیت و حفظ آرامش ساکنین و شهروندان عزیز کمک به سزایی نموده و در مکان هایی که عبور و مرور بسیار است مانند بازار تهران، یا نزدیک پاساژ علاء الدین یا مکان های دیگری که ازدحام جمعیت بسیار زیاد است وجود کانکس نیروی انتظامی کمک به سزایی به سلامت جامعه و حفظ امنیت شهروندان می کند.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>