جمعه , ۴ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس چرخدار » کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار کانکس چرخدار یا متحرک به کانکس هایی اطلاق می شود که سیستم آنها طوری طراحی میشود که قابلیت سریع حمل و نقل را داشته و کاربرد آن در مواردی است که کانکس یا همان کاروان در فواصل زمانی کوتاه باید جابجا شود. چرخ مورد استفاده در کانکس چرخ دار از چه نوعی است؟ در کانکس چرخدار از چرخ های پیکانی استفاده می شود ، که شامل شاسی و مالبند گردون می باشد و جهت راحتی و سهولت حمل و جابجایی کانکس می باشد. کانکس چرخدار گروه صنعتی پیش ساخته جهت استفاده شرکت…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار یا متحرک به کانکس هایی اطلاق می شود که سیستم آنها طوری طراحی میشود که قابلیت سریع حمل و نقل را داشته و کاربرد آن در مواردی است که کانکس یا همان کاروان در فواصل زمانی کوتاه باید جابجا شود.

چرخ مورد استفاده در کانکس چرخ دار از چه نوعی است؟

در کانکس چرخدار از چرخ های پیکانی استفاده می شود ، که شامل شاسی و مالبند گردون می باشد و جهت راحتی و سهولت حمل و جابجایی کانکس می باشد.
کانکس چرخدار گروه صنعتی پیش ساخته جهت استفاده شرکت های ساختمانی و مهندسی و مجریان و پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، ارتش و سپاه و نیروی انتظامی، امداد جاده ای و سازمان های دولتی، جنگلبانی، تجهیز کارگاه ها و احداث نیروگاه ها و پست های انتقال نیرو، شهرداری و سازمان های حمل و نقل و راهداری، دانشگاه و مراکز آموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه و مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه ، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی ،آب و فاضلاب ها و مجموعه شرکت های برق منطقه ای استانها و مرزبانی. این کانکس ها در انواع مختلف کانکس کارگری، کانکس مدیریتی و کانکس خوابگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. ضمنا کانکس های سیار میتوانند به صورت کانکس فروشگاه سیار یا فست فود یا تهیه غذای سیار مورد استفاد قرار بگیرند که نام دیگرشان همان کترینگ سیار می باشد.

مزایای استفاده از کانکس سیار گروه صنعتی پیش ساخته:

مقاوم در برابر زلزله ، ساخت سریع کانکس ، نصب سریع و حمل و نقل آسان ، امکان استفاده از کانکس برای کاربری های مختلف ، ساخت کانکس در ابعاد مختلف و نداشتن محدودیت در ابعاد ، تنوع در مواد اولیه برای نمای داخلی کانکس ، امکان فروش کانکس بعد از استفاده از کانکس ، قابلیت جابجایی و نصب مجدد

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس چرخدار

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>