پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس کارگاهی » کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی کانکس کارگاهی انواع مختلفی دارد ولی بطور اساسی در دو نوع عمده می توان آن ها را معرفی نمود : اول مدلی از کانکس کارگاهی که بصورت دفتر کار در کارگاه استفاده می شود که در واقع همان مدل کانکس اداری هستند. دوم مدل دیگری از کانکس کارگاهی که در واقع خود کانکس به عنوان یک کارگاه محسوب می شود که مورد بحث این بخش است. کانکس کارگاهی گروه صنعتی پیش ساخته که به عنوان کارگاه مورد بهره برداری قرار می گیرد، دارای مشخصات زیر می باشد : عایق این نوع کانکس…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی

کانکس کارگاهی انواع مختلفی دارد ولی بطور اساسی در دو نوع عمده می توان آن ها را معرفی نمود :

اول مدلی از کانکس کارگاهی که بصورت دفتر کار در کارگاه استفاده می شود که در واقع همان مدل کانکس اداری هستند. دوم مدل دیگری از کانکس کارگاهی که در واقع خود کانکس به عنوان یک کارگاه محسوب می شود که مورد بحث این بخش است.

کانکس کارگاهی گروه صنعتی پیش ساخته که به عنوان کارگاه مورد بهره برداری قرار می گیرد، دارای مشخصات زیر می باشد :

عایق این نوع کانکس کارگاهی از پشم شیشه یا پشم سنگ و یا پلی استایرین پیش بینی می گردد. این نوع کانکس کارگاهی بسیار مقاوم است و از نظر ظاهری شبیه کانتینر است ولی تفاوت های بسیاری دارد که آن را برای استفاده به عنوان کارگاه مهیا می نماید.

برای انواع مدل های کانکس کارگاهی تولید شده توسط گروه صنعتی پیش ساخته سیستم برق ایمن و مناسب برای تجهیزات با کلید و پریز های ضد آب ، مجهز به ارت ، روشنایی مناسب و تهویه هوای متناسب با نوع آلودگی ناشی از بهره برداری در نظر گرفته می شود. همچنین میز کار و کمد کارگاهی و تابلو و جعبه ابزار از اجزاء تکمیلی آن به شمار می رود.

معمولا علاوه بر درب تردد پرستل ، در انتهای این کانکس ها درب دو لنگه کانتینری نصب می شود که برای جابه جایی تجهیزات مورد بهره برداری قرار می گیرد.

گروه صنعتی پیش ساخته متخصص در طراحی و ساخت انواع کانکس و کاروان و کانتینر با سال ها تجربه درخشان و صدها محصول بی نظیر افتخار می کند بتواند همکار و مشاور شما در این خصوص باشد.

پیشنهاد می کنیم جهت خرید انواع کانکس با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

گالری تصاویر کانکس کارگاهی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>