پنج شنبه , ۱۰ مهر ۱۳۹۹
آخرین نوشته ها
خانه » کانکس کامپوزیت » کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت گروه صنعتی پیش ساخته در امر طراحی و تولید انـواع کانکـس کامپوزیت واتاق های پیـش سـاخته افتخار دارد تا با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متخصص و همچنین با تکیه بر تجربیات خود و هدف کیفیت برتر جهت پیشبرد صنعت کشور ، در خدمت کشور عزیزمان باشد .این شرکت انواع مدل های مختلف کانکس کامپوزیت را با طرح های عالی در سریع ترین زمان ممکن تولید و به عرضه فروش می رساند. از مزیت های کانکس کامپوزیت گروه صنعتی پیش ساخته می توان به موارد ذیل اشاره داشت : ۱-قیمت…

بازبینی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید!
0
کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

گروه صنعتی پیش ساخته در امر طراحی و تولید انـواع کانکـس کامپوزیت واتاق های پیـش سـاخته افتخار دارد تا با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متخصص و همچنین با تکیه بر تجربیات خود و هدف کیفیت برتر جهت پیشبرد صنعت کشور ، در خدمت کشور عزیزمان باشد .این شرکت انواع مدل های مختلف کانکس کامپوزیت را با طرح های عالی در سریع ترین زمان ممکن تولید و به عرضه فروش می رساند.

از مزیت های کانکس کامپوزیت گروه صنعتی پیش ساخته می توان به موارد ذیل اشاره داشت :

۱-قیمت مناسب کامپوزیت ۲ – استفاده از ورق های کامپوزیت مرغوب خارجی ضمانت دار۳ – تخصص و تجربه در اجرای نمای کامپوزیت کانکس ۴ – تخصص و تجربه در ساخت اسکلت کانکس متناسب با نمای کامپوزیت ۵ – مقاومت نمای کامپوزیت در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی ۶ – عمر طولانی نمای کامپوزیت کانکس ۷ – قابلیت خم کاری و رنگ پذیری مطابق با سلیقه مشتری عزیز

گروه صنعتی پیش ساخته مفتخر است تا هرگونه پلان و طرح شما مشتریان گرامی را در ساخت انواع مدل های کانکس کامپوزیت اجرا و و در سریع ترین زمان، نصب نماید. اجرای نمای کامپوزیت بر روی اسکلت کانکس و سازه پیش ساخته کاری است که از دست کادر مجرب گروه صنعتی پیش ساخته بر می آید.

برای طراحی انواع نمونه های کانکس کامپوزیت ، سازه پیش ساخته اداری با نمای کامپوزیت ، کانکس ویلایی کامپوزیت ، کانکس ساندویچ پانل کامپوزیت ، کانکس سرویس بهداشتی کامپوزیت ، کانکس نگهبانی کامپوزیت ، کانکس اداری کامپوزیت و . . . کافی است با کارشناسان شرکت پیش ساخته تماس گرفته تا با مشاوره رایگان به شما مشتریان عزیز ، بهترین و زیباترین طرح و پلان را جهت داشتن یک نمای کامپوزیت به شما بدهند.

 

در هر لحظه از روز اگر نیاز به توضیحات بیشتر و مشاوره رایگان از سوی تیم تخصصی و فنی ما را داشتید میتوانید با واحد فروش پیش ساخته به شماره تماس : ۰۲۱۲۲۳۰۵۴۶۹ واقع در تهران و یا شماره همراه ۰۹۱۲۶۲۷۵۱۳۰ تماس حاصل نمایید . گروه تخصصی پیش ساخته در هر لحظه پاسخ گوی مشاوره و نیاز شماست .

در صورت داشتن هر گونه ابهام و یا ثبت سفارش و یا انتقاد و پیشنهاد از گروه پیش ساخته می توانید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

چنانچه نیاز به اطلاعات تکمیلی تر در ضمینه کانکس و اضافه بنا کانکس دارید می توانید به وب سایت گروه صنعتی ویلامون و یا وب سایت تهران کانکس مراجعه نمایید .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>